Akcia v sieti predajní KRAJ potravín

Vybrané druhy BIO Férovej kávy SAMAY si od 10. do 16. októbra 2019 môžete kúpiť s atraktívnou zľavou v sieti potravín KRAJ. Sme veľmi radi, že naše produkty nájdete na regáloch tejto maloobchodnej siete, ktorá sa po minuloročnom úspešnom štarte nového konceptu v Bratislave postupne rozširuje aj do ďalších regiónov Slovenska.

Predajne KRAJ ponúkajú kombináciu výrobkov od regionálnych dodávateľov zo Slovenska, certifikované BIO potraviny, špeciálny sortiment pre spotrebiteľov uprednostňujúcich zdravý životný štýl či ľudí s potravinovou intoleranciou, ako aj bežné potraviny za primerané ceny. O obľúbenosti konceptu KRAJ svedčí napríklad prieskum spoločnosti KANTAR Slovakia, ktorý ukázal, že 89 % zákazníkov hodnotí predajne ako vynikajúce, veľmi dobré alebo dobré. Potraviny KRAJ získali tiež prestížne ocenenie v súťaži Hermes Komunikátor roka za najlepší interiér predajného priestoru.

V rámci aktuálnej zvýhodnenej ponuky si zákazníci v KRAJi môžu kúpiť SAMAY BIO Férovú kávu z Kolumbie, ktorá patrí k našim najobľúbenejším produktom. Starostlivo vyberané zrnká tejto kávy (Colombia Excelso) tvoria základ aj v obľúbenej SAMAY Espresso zmesi. Je to 100% arabica, ktorá dosiahla skóre 84 od Specialty Coffee Association. Pochádza z družstva AGPROCEM vo východo-kolumbijskom regióne Tolima, kde rastie v nadmorskej výške 1700-2000 m.n.m.. Je čerstvo pražená na týždennej báze v malých množstvách v jedinej Fairtrade a BIO certifikovanej pražiarni na Slovensku.

SAMAY BIO Fairtrade Ferova kava akcia Kraj potravin 10 2019

Viac o tejto káve si môžete prečítať v našom článku:
https://www.samay.sk/aktuality/kolumbijska-kava-z-druzstva-agprocem/

Adresy a otváracie hodiny predajní KRAJ potravín, v ktorých si môžete kúpiť našu SAMAY BIO Férovú kávu, nájdete tu:
https://krajpotravin.sk/predajne

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz