Integra a Samay na podujatí Degustorium 2020

V nedeľu 27. septembra sa na Tyršáku v Bratislave uskutočnilo Degustorium 2020. Podujatie o kvalitných remeselných potravinách, ktorého súčasťou sa stal aj náš tím Nadácie Integra a Samay, organizuje združenie Slow Food Pressburg spolu s ďalšími partnermi. Návštevníci na ňom mali možnosť pochutiť si, nakúpiť, vypočuť si zaujímavé panelové diskusie, porozprávať sa a nabrať inšpiráciu do ďalších dní.

Degustorium Allan Bussard Samay Integra Fairtrade

V stánku Nadácie Integra a Samay sme sa rozprávali o tom ako zodpovedne rozpoznať a nakupovať potraviny, ktoré sa na Slovensku nedajú dopestovať, no bez ich konzumácie si len ťažko dokážeme predstaviť všedný deň. Predstavili sme produkty z našej pražiarne kávy a férového obchodu Samay, ktoré si mohli návštevníci aj na mieste zakúpiť. Náš riaditeľ Allan Bussard, skúsený Fair Trade podnikateľ, bol hosťom v panelovej diskusii „Lokálne & Globálne“, v ktorej sa pozornosť sústredila na globálne súvislosti našich každodenných nákupných rozhodnutí. Deti aj dospelí si s nami v stánku mohli zahrať Fairtrade pexeso.

A pripravili sme aj súťaž o balíček Fair Trade produktov – výhercu oznámime v pondelok 28.9.2020 na našej Facebookovej stránke

Ďakujeme organizátorom za skvelú akciu a tešíme sa už na budúci ročník...dúfame, že bez COVIDu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz