Čokoláda Zotter G.Nuss z našich férových makadamov

Z prémiových BIO férových makadamových orechov, ktoré pochádzajú z našej prevádzky Ten Senses Africa v Keni, pripravili v čokoládovni Zotter tento nezabudnuteľný orechovo-čokoládový pôžitok. Objavíte v ňom celé, čerstvo opražené “kráľovské orechy” makadámií a lahodnú 50%-nú mliečnu čokoládu, ktorá bola zušľachtená originálnym makadámiovým nugátom. 

SAMAY Ten Senses Africa Makadamove orechy Cokolada

 

Čokoláda sa v rodinnej firme Josefa Zottera v susednom Rakúsku vyrába ručne, z prvotriednych BIO surovín, z kakaových bôbov “fine flavour” (najvyššia kategória kvality), pochádzajúcich zo spravodlivého obchodu - Fair Trade. Mlieko v čokoláde Zotter Macadamia G.Nuss je od voľne sa pasúcich “grass-fed” kráv z malých tirolských fariem “Bio vom Berg”. Originálny obal na čokoládu, ktorý navrhol Andreas H. Gratze, ju premenil na unikátne umelecké dielo a predstavuje preto dokonalý darček. Na obal sa použili papier a farby, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu. 

Čokoládu Zotter Macadamia G.Nuss si môžete kúpiť tu: 

SAMAY BIO Cokolada Zotter Macadamia GNuss Fairtrade Makadamy

 

Produkty značky Zotter, ktoré aktuálne ponúkame v našom obchode: 

Viac o čokoládovni Zotter sa dočítate v našom článku: 

Ak viete po nemecky, pozrite si aj článok z cesty Gregora Sieböcka, ktorý pred niekoľkými rokmi pripravil pre Zotter zaujímavú reportáž o návšteve Ten Senses Africa:

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz