Etické čaje Pukka pre uvedomelých zákazníkov

"Nie je dôležité, či je pohár z polovice prázdny alebo plný, dôležité je to, čo sa vo Vašom pohári nachádza." Pukka prebúdza ľudí, aby spoznali neuveriteľnú silu bylín a inšpiruje ich k uvedomelejšiemu životu. Vytvára krásne a originálne kombinácie čajov v BIO kvalite, z udržateľnej ekologickej produkcie a s etickými certifikáciami. Sortiment čajov Pukka sme nedávno rozšírili o viacero zaujímavých noviniek - napr. kurkumový čaj Turmeric Gold, zelený čaj s matcha Green Collection, mätový čaj Three Mint, zázvorový čaj Lemongrass & Ginger, čaj s jablkom a škoricou Wild Apple & Cinnamon. Veríme, že si vyberiete!

 SAMAY Eticke caje Pukka Herbs

Slovo „pukka“, pôvodom z Hindčiny a Urdčiny (populárne jazyky Indie) doslovne znamená „zrelý / uvarený“ obrazne „skutočný / trvalý“. Pukka sa snaží plniť posolstvo svojho mena - tým, že vytvára iba čaje najvyššej kvality, neuveriteľnej chuti, ktoré utužujú naše zdravie.

Obaly čajov Pukka sú potlačené grafikou z rastlinného atramentu, sú z obnoviteľných zdrojov a plne recyklovateľné. Šnúrky na čajových vrecúškach sú taktiež v BIO kvalite a neobsahujú kovové spinky, preto sú 100% kompostovateľné vo voľnej prírode. Čaje Pukka sú vyrobené zo 100% negeneticky modifikovaných surovín. Môžu sa pýšiť viacerými certifikátmi (Fair for Life, FairWild, 1%For the Planet, Soil Association Organic), sú Košér a viackrát ocenené cenou Great Taste.

Kúpte si čaj značky Pukka v našom e-shope: 

Prečítajte si prečo uprednostňujeme čaje s označením Fair Trade: 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz