Vaše nákupy podporujú šitie rúšok v slume

Milí naši zákazníci, v týchto dňoch čelíme vážnym problémom, ktoré spôsobilo vypuknutie globálnej pandémie koronavírusu. Tento stav nám pripomenul, že choroby nepoznajú hranice. Ukazuje sa však, že napriek našim zatvoreným hraniciam, zastaviť vírus na celom svete bude možné len vďaka srdciam, ktoré ostávajú otvorené - vďaka ľuďom, ktorí vedia prejaviť spolupatričnosť a súcit k najzraniteľnejším. Aby sme pomohli chudobným ľuďom v africkom slume Kibera, rozhodli sme sa, že od dnešného dňa za každých 10 EUR vášho nákupu prispejeme sumou 1 EUR na šitie rúšok v krajčírskej dielni TAPA, ktoré iniciovala naša Nadácia Integra. Spoločne tak pomôžeme hlavne tým, ktorí nemôžu pracovať z domu, izolovať sa, žijú v zlých hygienických podmienkach a spomalenie šírenia vírusu je pre nich takmer neprekonateľnou prekážkou. Aj jedno euro z vášho nákupu dokáže pomôcť tento problém zmierniť.

SAMAY podporuje sitie rusok TAPA Nadacia Integra 04 2020

 

Krajčírsku dielňu v centre TAPA vybavila pred časom Nadácia Integra s podporou SlovakAid novými strojmi. Pracuje v nej okolo 50 krajčírov a krajčírok, ktorí za bežných okolností šijú uniformy pre školy a firmy. V súčasnosti šijú s našou podporou v dielni rúška, aby zabránili šíreniu koronavírusu. Vzhľadom na zlé hygienické podmienky, slabo fungujúce zdravotníctvo, nedostatok vody, spolužitie mnohopočetných rodín v chatrčiach v slume a málo osvety je totiž situácia v Nairobi mimoriadne alarmujúca.

 

Prečítajte si viac na stránke Nadácie Integra:

 

Za každých 10 EUR vášho nákupu v e-shope samay.sk prispejete automaticky sumou 1 EUR na tento projekt!

Nakupujte v našom obchode: 

Veríme, že naša

vám spríjemnia čas strávený doma v kruhu najbližších!

Pomôžete farmárom v rámci systému spravodlivého obchodu (Fairtrade) a zároveň prispejete na projekt šitia rúšok pre chudobných. 

 

Podporiť šitie rúšok môžete ľubovoľnou sumou aj cez aktuálnu zbierku:

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz