Nový snack na letné výlety: Ananás v čokoláde

Do našej ponuky pribudla malá, praktická krabička chutného snacku: Kúsky na slnku dozretého ananásu z ekologickej produkcie, obalené v kvalitnej horkej čokoláde.

Ananás bol vysušený mimoriadne šetrne hneď po zbere, aby sa v ňom zachovalo čo najvyššie množstvo vitamínov. Nie je dosladzovaný ani chemicky ošetrovaný – je bez pridaného cukru a síry. Je prirodzene bezlepkový, bezlaktózový, vegánsky. Hoci sušený ananás je sladký, obsahuje málo kalórií a má vysoký obsah živín. Je napríklad výborným zdrojom vitamínu C, betakaroténu, mangánu či bromelaínu.

Odporúčame ho preto ako chutnú a zdravšiu verziu snacku do práce či do školy. Doprajte si ho na spestrenie pracovného dňa. Alebo si ho vezmite so sebou na vaše prázdninové potulky prírodou!

SAMAY BIO fairtrade ananas v cokolade Pakka

 

BIO Ananás v horkej čokoláde si môžete kúpiť v našom e-shope:

Švajčiarska značka Pakka, náš partner v rozvojových projektoch, sa podobne ako SAMAY zameriava na podporu drobných farmárov. Platí im garantované a stabilné minimálne ceny, čiastočne predfinancuje ich úrodu a podpisuje s nimi dlhodobé kúpne zmluvy. Dodržiavanie princípov spravodlivého obchodu pomáha farmárom dostať sa na cestu k svojpomoci a vymaniť sa z chudoby.

Značka Pakka v našej aktuálnej ponuke:

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz