Máme nové darčekové balíčky!

Začali ste už rozmýšľať nad tohtoročnými mikulášskymi a vianočnými darčekmi? Máme pre vás tip, ktorým určite potešíte svojich obchodných partnerov, priateľov či rodinu: darčekové balíčky SAMAY. Základný balíček obsahuje výberovú zrnkovú kávu z našej pražiarne a zdravé oriešky, pričom na výber máte päť rôznych kombinácií produktov. Novinkou sú balíčky „CAFÉ“ a „NUXUS“, do ktorých sme povyberali našich aktuálnych favoritov.

Všetky darčekové balíčky SAMAY sú Fairtrade a v BIO kvalite, vyhovujú aj najnáročnejším uvedomelým zákazníkom. BIO (organic) certifikát garantuje pestovanie a spracovanie v režime prísne kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, ktoré je ohľaduplné k našej spoločnej planéte Zem aj budúcim generáciám. Fair Trade je férový alebo spravodlivý obchod. Zabezpečuje ochranu ľudských práv (zakazuje detskú a nútenú prácu) a zaručuje ceny nezávislé na výkyvoch svetového plodinového trhu: vďaka FairTrade farmári uživia vlastnou prácou seba aj svoje rodiny a môžu žiť dôstojný život.

SAMAY Darcekove sety Vianoce 2019

Darčekový balíček O. + K. ponúkame aktuálne v piatich variantoch. Môžete si vybrať z týchto kombinácií jednotlivých druhov Orieškov (80g) a Kávy (200g):

 • Makadamy a Espresso
 • Mix orieškov a Colombia
 • Mix orieškov a Peru
 • Kešu a Ethiopia
 • Mandle a Ethiopia

Cena balíčka s DPH, vrátane krabice s priehľadným okienkom, je 12,95€:

Pri väčších množstvách (30 kusov a viac) vám ponúkame zľavnenú cenu 11,95€ - v prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.*

SAMAY Darcekove balicky Cafe Vianoce 2020

Darčekový balíček CAFÉ obsahuje tri produkty:

 • káva (200g) – výberová 100% arabica z Etiópie, čerstvo pražená u nás v Bratislave
 • kávové zrná v čokoláde (80g) - zrnká výberovej kávy Colombia Excelso upražené v našej pražiarni a obalené v kvalitnej tmavej čokoláde
 • makadamy (80g) - z našej vlastnej prevádzky v Nairobi v Keni

Cena balíčka s DPH, vrátane darčekového balenia - t.z. krabice, ozdobnej zlatej stuhy a pohľadnice (na zadnej strane miesto pre vlastný text), je 16,95€:

Pri väčších množstvách (30 kusov a viac) vám ponúkame zľavnenú cenu 15,95€ - v prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.*

SAMAY Darcekove balicky Nuxus Vianoce 2020

Darčekový balíček NUXUS obsahuje tri produkty:

 • makadamy (80g) - z našej vlastnej prevádzky v Nairobi v Keni
 • káva (200g) – výberová 100% arabica z Kolumbie, čerstvo pražená u nás v Bratislave
 • čokoláda (70g) - z rakúskej čokoládovne Zotter, s nugátom z makadamových orieškov z našej prevádzky v Afrike (na výber sú dva druhy: Čokoláda Hand-scooped Ríbezle a makadámiový nugát / Čokoláda Makadámiový nugát Praline)

Cena balíčka s DPH, vrátane darčekového balenia - t.z. krabice, ozdobnej modrej stuhy a pohľadnice (na zadnej strane miesto pre vlastný text), je 16,95€:

Pri väčších množstvách (30 kusov a viac) vám ponúkame zľavnenú cenu 15,95€ - v prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.*

 

*V prípade záujmu o väčší odber (pre firemnú klientelu) nás neváhajte kontaktovať e-mailom na info@samay.sk alebo telefonicky na čísle +421 911 419 210. Radi Vám zašleme prezentáciu s bližšími informáciami o našich produktoch a vytvoríme balíčky, ktoré budú “ušité na mieru” podľa Vašich predstáv.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz