BIO Čaj čierny Gorgeous Earl Grey, 20 sáčkov

Značka: Pukka
€5,90
Skladom

Kráľ medzi čiernymi čajmi. Popíjajte a vychutnávajte si osviežujúcu chuť bergamotu a citrónu, jemné tóny levandule a neopakovateľnú chuť dvoch druhov čierneho čaju. Produkt z ekologicky pestovaných zložiek (BIO) a s etickou certifikáciou Fair for life.

Zloženie

  • listy čierneho čaju Dunsandle 43%
  • listy čierneho čaju Dajeeling 43%
  • esencia oleja bergamotu 6%
  • kvet levandule 5%,
  • esencia citrónového éterického oleja

Príprava:

Jedno čajové vrecúško zalejete čerstvo prevarenou vodou a necháte lúhovať maximálne 5 minút.

Balenie: 

Krabička s čistou váhou 40g obsahuje 20 jednotlivo balených čajových vreciek s váhou 2g.
 
Iné:
 
Krajina pôvodu: mimo EU

Vyrába: Pukka Herbs Ltd - Spojené kráľovstvo

O značke Pukka:


Pukka vytvára krásne bylinné čaje v BIO kvalite, z udržateľnej ekologickej produkcie. Snaží sa plniť posolstvo svojmu menu. Slovo „Pukka“, pôvodom z Hindčiny a Urdčiny (populárne jazyky Indie) doslovne znamená „zrelý / uvarený“ obrazne „skutočný / trvalý“ - tým, že vytvára iba čaje najvyššej kvality, neuveriteľnej chuti.

Obaly čajov Pukka sú potlačené grafikou z rastlinného atramentu, sú z obnoviteľných zdrojov a plne recyklovateľné. Šnúrky na čajových vrecúškach sú taktiež v BIO kvalite a neobsahujú kovové spinky, preto sú 100% kompostovateľné vo voľnej prírode. Čaje Pukka sú vyrobené zo 100% negeneticky modifikovaných surovín. Môžu sa pýšiť viacerými certifikátmi (Fair for Life, FairWild, 1%For the Planet, Soil Association Organic), sú Košér a viackrát ocenené cenou Great Taste.

Prezrieť všetky čaje Pukka na e-shope Samay - kliknite sem.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz