BIO Čaj kurkumový Turmeric Gold, 20 sáčkov

Značka: Pukka
€5,90
Skladom

Presvetlite si deň zlatou žiarou kurkumového čaju Pukka! Okrem kurkumy v ňom objavíte aj prvotriedny zelený čaj a chuť sviežeho citrónu. Produkt z ekologicky pestovaných zložiek (BIO) a s etickými certifikáciami FairWild™ a Fair for life. Bez laktózy, bez lepku a vegan.

 

O značke Pukka:

"Nie je dôležité, či je pohár z polovice prázdny alebo plný, dôležité je to, čo sa vo Vašom pohári nachádza." Pukka prebúdza ľudí, aby spoznali neuveriteľnú silu bylín a inšpiruje ich k uvedomelejšiemu životu. Vytvára krásne a originálne kombinácie čajov v BIO kvalite, z udržateľnej ekologickej produkcie. Slovo „pukka“, pôvodom z Hindčiny a Urdčiny (populárne jazyky Indie) doslovne znamená „zrelý / uvarený“ obrazne „skutočný / trvalý“. Pukka sa snaží plniť posolstvo svojho mena - tým, že vytvára iba čaje najvyššej kvality, neuveriteľnej chuti, ktoré utužujú naše zdravie.

Obaly čajov Pukka sú potlačené grafikou z rastlinného atramentu, sú z obnoviteľných zdrojov a plne recyklovateľné. Šnúrky na čajových vrecúškach sú taktiež v BIO kvalite a neobsahujú kovové spinky, preto sú 100% kompostovateľné vo voľnej prírode. Čaje Pukka sú vyrobené zo 100% negeneticky modifikovaných surovín. Môžu sa pýšiť viacerými certifikátmi (Fair for Life, FairWild, 1%For the Planet, Soil Association Organic), sú Košér a viackrát ocenené cenou Great Taste.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Príprava:

Jedno čajové vrecúško zalejete čerstvo prevarenou vodou a necháte lúhovať 3-5 minút.

 

Balenie: 

Krabička s váhou 36g obsahuje 20 jednotlivo balených čajových vreciek.

 

Zloženie:

kurkuma* (40%), zelený čaj z Vietnamu* (Pin Ho Wild Jade) (20%), koreň sladkého drievka* (12%), kardamón* (12%), prírodná citrónová aróma* (6%), citrón*, alojzia citrónová*. 12% surovín (koreň sladkého drievka) je certifikovaných FairWild™ (www.fairwild.org). 72% surovín (kurkuma, zelený čaj, koreň sladkého drievka) je certifikovaných podľa štandardov Fair for Life (www.fairforlife.org)

*z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (BIO)

Poľnohospodárstvo EÚ/mimo EÚ. 

Skladovať v suchu.

 

Vyrába: Pukka Herbs Ltd - Spojené kráľovstvo

 

Prezrieť všetky čaje Pukka v e-shope Samay:

Dodatočné parametre

Kategória: Zelený
Hmotnosť: 0.036 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz