Spolupráca so salónom WELLNEA a združením TENENET

Kvalitnú BIO Fairtrade kávu môžete popíjať počas skrášľovacích či relaxačných procedúr, ktoré ponúka salón WELLNEA, a tiež v poradni a ambulancii klinickej psychológie a psychoterapie, ktoré prevádzkuje občianske združenie TENENET. Starostlivo vyberané, čerstvo upražené zrnká kávy z našej pražiarne SAMAY dodávame aj na tieto miesta v súlade s princípmi zero waste.

SAMAY Fairtrade BIO kava salon Wellnea Senec

Salón WELLNEA je chránená dielňa, ktorá zamestnáva zdravotne postihnutých ľudí a ako sociálny projekt funguje už od roku 2009. Za desať rokov svojej existencie sa medzi jej spokojných klientov zaradili mnohé renomované slovenské i medzinárodné firmy ako Accenture, DITEC, Lenovo, Orange, Slovak Telekom, Slovenská pošta, ČSOB, ING, Gebrüder Weiss, ZSE, a ďalšie. WELLNEA v súčasnosti ponúka široké portfólio služieb - masáže, kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra, nechtový dizajn, kavitácia – so sídlom v kamennej prevádzke v Senci, ale objednať si ich môžete aj formou WELLNEA “mobilnej prevádzky” priamo do priestorov vašej firmy kdekoľvek v Bratislave a okolí. K dispozícii sú darčekové poukážky a ďalšie produkty prispôsobené na mieru vašim predstavám, vrátane možnosti využiť náhradné plnenie a čerpanie zo sociálneho fondu.

Cieľom združenia TENENET, ktoré pôsobí v úzkej synergii s chránenou dielňou WELLNEA, je “rozvinúť dobro v človeku” a to prostredníctvom poskytovania sociálnej pomoci a humanitárnej starostlivosti, so zameraním na sociálne poradenstvo, ktoré vykonáva ambulantnou aj terénnou formou.

WELLNEA a TENENET svojimi sociálnymi inovatívnymi projektmi prispievajú k zlepšeniu kvality života zdravotne postihnutých ľudí na Slovensku. Ich prácou sa snažia dokázať, že sú rovnocennými partnermi na trhu, schopnými poskytovať kvalitné služby. Tým búrajú v spoločnosti predsudky voči ľuďom so zdravotným hendikepom. Za svoju činnosť dostali viacero ocenení:

  • Ocenenie celosvetovej nadácie ASHOKA Changemaker za sociálne inovácie.
  • Cena Ministra práce, sociálnych vecí a rodiny SR – najústretovejší malý zamestnávateľ k rodine, rodovej rovnosti a rovnosti príležitostí.
  • Ocenenie EASPD EMPLOYMENT FOR ALL AWARD, ktoré má za cieľ upozorniť na príklady dobrej praxe v oblasti poskytovania sociálnych služieb a zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím v Európskej únii.

SAMAY spolupraca Wellnea chranena dielna

Viac informácií nájdete na stránkach

V prevádzkach WELLNEA a TENENET môžete momentálne ochutnať SAMAY BIO Férovú kávu, ktorá je k dispozícii aj v našom e-shope:

BIO certifikát našej kávy SAMAY garantuje, že káva bola vypestovaná v prísnych podmienkach kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, ktoré je ohľaduplné k našej planéte a budúcim generáciám. Pri kúpe produktov so značkou Fairtrade máte istotu, že boli vyrobené za dôstojných ľudských a pracovných podmienok. Vďaka fair trade farmári uživia vlastnou prácou seba aj svoje rodiny a môžu žiť dôstojný život.

Pozrite si celú ponuku káv z našej pražiarne SAMAY:
samay.sk/kava

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz