BIO Čaj jablko škorica Wild Apple & Cinnamon, 20 sáčkov

Značka: Pukka
€4,95
Momentálne nedostupné

Zatancujte si v divokom jablkovom sade! Hlavnými zložkami čaju Wild Apple & Cinnamon značky Pukka sú jablká a Cejlonská škorica. Produkt z ekologicky pestovaných zložiek (BIO) a s etickými certifikáciami FairWild™ a Fair for life. Bez kofeínu, bez laktózy, bez lepku a vegan.

O značke Pukka:
"Nie je dôležité, či je pohár z polovice prázdny alebo plný, dôležité je to, čo sa vo Vašom pohári nachádza." Pukka prebúdza ľudí, aby spoznali neuveriteľnú silu bylín a inšpiruje ich k uvedomelejšiemu životu. Vytvára krásne a originálne kombinácie čajov v BIO kvalite, z udržateľnej ekologickej produkcie. Slovo „pukka“, pôvodom z Hindčiny a Urdčiny (populárne jazyky Indie) doslovne znamená „zrelý / uvarený“ obrazne „skutočný / trvalý“. Pukka sa snaží plniť posolstvo svojho mena - tým, že vytvára iba čaje najvyššej kvality, neuveriteľnej chuti, ktoré utužujú naše zdravie.

Obaly čajov Pukka sú potlačené grafikou z rastlinného atramentu, sú z obnoviteľných zdrojov a plne recyklovateľné. Šnúrky na čajových vrecúškach sú taktiež v BIO kvalite a neobsahujú kovové spinky, preto sú 100% kompostovateľné vo voľnej prírode. Čaje Pukka sú vyrobené zo 100% negeneticky modifikovaných surovín. Môžu sa pýšiť viacerými certifikátmi (Fair for Life, FairWild, 1%For the Planet, Soil Association Organic), sú Košér a viackrát ocenené cenou Great Taste.

Detailné informácie

Podrobný popis

Príprava:

Jedno čajové vrecúško zalejete čerstvo prevarenou vodou a necháte lúhovať do 15 minút.

 

Balenie: 

Krabička s váhou 40g obsahuje 20 jednotlivo balených čajových vreciek.

 

Zloženie:

Cejlonská škorica* (Cinnamomum zeylanicum)(22%), koreň sladkého drievka* (16%), koreň zázvoru* (14%), pomarančová kôra* (14%), jablko* (Malus sylvestris) (9%), rumanček pravý* (12%), škorica* (Cinnamomum aromaticum) (6%), kardamón*, prírodná pomarančová aróma* (4%), klinček* (2%), prírodná aróma škorice z Cejlónu* (1%). 16% surovín (koreň sladkého drievka) je certifikovaných FairWild™ (www.fairwild.org). 36% surovín (koreň sladkého drievka, koreň zázvoru, škorica z Cejlónu) je certifikovaných podľa štandardov Fair for Life (www.fairforlife.org). 

*z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (BIO)

Poľnohospodárstvo EÚ/mimo EÚ. 

Skladovať v suchu.

 

Vyrába: Pukka Herbs Ltd - Spojené kráľovstvo

 

Prezrieť všetky čaje Pukka v e-shope Samay:

Dodatočné parametre

Kategória: Ovocný
Hmotnosť: 0.04 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz