BIO Čaj mätový Mint Refresh, 20 sáčkov

Značka: Pukka
€4,95
Skladom

Mint Refresh je osviežujúca zmes z organického koriandra, feniklu, ibišteka, sladkého drievka, mäty piepornej a kvetov ruže.

O značke Pukka:
"Nie je dôležité, či je pohár z polovice prázdny alebo plný, dôležité je to, čo sa vo Vašom pohári nachádza." Pukka prebúdza ľudí, aby spoznali neuveriteľnú silu bylín a inšpiruje ich k uvedomelejšiemu životu. Vytvára krásne a originálne kombinácie čajov v BIO kvalite, z udržateľnej ekologickej produkcie. Slovo „pukka“, pôvodom z Hindčiny a Urdčiny (populárne jazyky Indie) doslovne znamená „zrelý / uvarený“ obrazne „skutočný / trvalý“. Pukka sa snaží plniť posolstvo svojho mena - tým, že vytvára iba čaje najvyššej kvality, neuveriteľnej chuti, ktoré utužujú naše zdravie.


Obaly čajov Pukka sú potlačené grafikou z rastlinného atramentu, sú z obnoviteľných zdrojov a plne recyklovateľné. Šnúrky na čajových vrecúškach sú taktiež v BIO kvalite a neobsahujú kovové spinky, preto sú 100% kompostovateľné vo voľnej prírode. Čaje Pukka sú vyrobené zo 100% negeneticky modifikovaných surovín. Môžu sa pýšiť viacerými certifikátmi (Fair for Life, FairWild, 1%For the Planet, Soil Association Organic), sú Košér a viackrát ocenené cenou Great Taste.

Detailné informácie

Podrobný popis

Príprava:

Jedno čajové vrecúško zalejete čerstvo prevarenou vodou a necháte lúhovať do 15 minút.

 

Balenie: 

Krabička s váhou 32g obsahuje 20 jednotlivo balených čajových vreciek.

 

Zloženie:

List mäty piepornej* (50%), koreň sladkého drievka*, semienko feniklu sladkého* (10%), kvet ibišteka*, kvet ruže* (5%), koriander*. 

*z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (BIO)

 

Poľnohospodárstvo mimo EÚ.
Skladovať v suchu.

 

Vyrába: Pukka Herbs Ltd - Spojené kráľovstvo

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinkový
Hmotnosť: 0.032 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz